איך תבחרו את המודל של אחסון אתרים הנכון ביותר עבור האתר שלכם?

 

אחסון אתרים הוא תחום איתו כל מי שרוצה להעלות את האתר שלו לרשת צריך להתמודד עם. אין מנוס. זהאמנם מאוד פשוט לבנות אתר וכן, כל נער בן 16 יכול להקים אתר אבל כולם, ללא יוצא מן הכלל חייבים למצוא פתרון לנושא של אחסון אתרים. אחסון אתרים הוא תחום מבוקש מאז פתיחת הערוץ האינטרנטי וככל שהזמר עובר ויותר ויותר אתרים מצטרפים לרשת, כך יש יותר ויותר צורך בפתרונות אחסון אתרים. לכן חברות בארץובחו"ל קמות במיוחד בכדי לספק את הצורך הזה של בעלי אתרים במודל של אחסון אתרים. אם תקישו בעבריתאת הצירוף "חברת אחסון אתרים" תמצאו עשרות חברות המציעות לכם מבצעים אטרקטיביים. אם תקישו את הצירוף "פתרונות אחסון אתרים" באנגלית תגלו אלפי הצעות אטרקטיביות וכן - האופציה של אחסון אתרים בחו"ל היא אכן אופציה ריאלית ורלוונטית בעיקר עבור מי שהאתר שלו הוא באנגלית והאתר אכן פונה לקהל הבינלאומי.

 

אחסון אתרים לפי המודל של פרסום גוגל:

אם תחפש פתרונות של חברות אחסון אתרים בארץ תגלה לא מעט הצעות אטרקטיביות לאחסון ללא כל תשלום ואף חלקן עוד יציעו לך אספקת דומיין - כתובת אינטרנט רשמית לאתר חינם לשנה הראשונה (מתנה בשווי של כ-20$ לשנה). חברות אלו של אחסון אתרים לא נפלו על הראש ולא, בעל הבית לא השתגע! מדובר על חברות אשר עובדות על מודל תגמולים ממנוע החיפוש גוגל ישראל. הן אכן מספקות לכם פתרונות אחסון אתרים על גבי שרתים כוללתמיכה טכנית אך בתמורה אתם מתחייבים לאפשר להם לעדכן קמפיין של גוגל אד-סנס. במתכונת הזו, אתם לא משלמים על האיחסון של האתר והחברה אשר מספקת לכם שירותי אחסון מרוויחה סכומים יפים ממנוע החיפוש גוגל, אשר באמצעות פרסום באנר באתר שלכם, מצליח למשוך גולשים אל עבר קמפיינים של לקוחות גוגל אד סנס ומנוע החיפוש מבחינתו מתפרנס ישירות מהקמפיין. זה המודל בו כולם מקבלים את מבוקשם.


אחסון אתרים לפי המודל של תשלום יומי קבוע מראש:

אחסון אתרים יכול להתבצע על פי המודל הפשוט ביותר בו אתם שוכרים מקום על גבי השרתשל חברתאחסון אתרים ומשלמים להעבור אחסון. דמי אחסון יומיים מתחילים מתעריף של כשלושה דולר ליום והתעריף נקבע בעיקר בהתאם לנפח האתר - ככל שאתר כבד יותר כן התשלום היומי יהיה גבוה יותר. מודל זה מתאים למי שהאתר שלו אינו כבד, לא באופן חריג בכל אופן, וכן מודל זה מתאים לאתרים אשר בנויים על מודל עסקי של פרסום מוצרים באתר כך שהם אמנם משלמים אבל הם מנצלים את שטחי הפרסום בכדי להרוויח ולכסות, בין היתר את הסכום של אחסון אתרים.


אחסון אתרים בתיקיות FTP ללא תשלום וללא פרסום:

קיימת עוד אלטרנטיבה של אחסון אתרים ברשת ללא תשלום ואף ללא פרסומות וזו האופציה של אחסון אתרים על גבי תיקיות FTP של הרשת. זה אמנם מודל חינמי אבל שלא כמו שימוש בחברת אחסון אתרים, אתם לא נהנהים מתמיכה טכנית וטיפול שוטף.